Polska odzież specjalistyczna

Certyfikowana jakość, szeroka gama kolorów i tkanin czy możliwość personalizacji odzieży to tylko niektóre z atutów odzieży REECO.

Konfigurator odzieży antystatycznej REECO

Nasz konfigurator odzieży ESD REECO pozwala na niemalże dowolną konfigurację, fartuchów, t-shirtów, bluz oraz kombinezonów antystatycznych.

Korzystając z jego funkcji można z łatwością wybrać kolor, rozmiar wybranej odzieży antystatycznej. Konfigurator pozwala na umieszczenie swojego logo w kliku miejscach odzieży - co pozwoli na pełną wizualizację końcowego projektu. Gwarantujemy szybką wycenę i pełne doradztwo w kwestii projektu oraz użytkowania naszej odzieży. 

Zaprojektuj swoją odzież

 • Całą naszą antystatyczną odzież ochronną REECO cechują właściwości antyelektrostatyczne (ESD safe).

  Odzież REECO wytwarzana jest tak by zapewnić możliwie największy komfort użytkowania i szerokie spektrum krojów i kolorów.

 • Zastosowane materiały spełniają rygorystyczne wymogi panujące w tego typu przestrzeniach. Odzież przeznaczona do stref EPA - czyli odzież antystatyczna lub ESD - nie generuje wyładować elektrostatycznych, które są niebezpieczne dla wrażliwych komponentów elektronicznych. Odzież przeznaczona do stref Cleanroom jest wytwarzana z materiałów nieemitujących pyłów i cząstek do powietrza.

najczęściej zadawane pytania

 • Czy modyfikacje i elementy dostępne w konfiguratorze odzieży REECO to wszystko co macie w ofercie?

  Nie! W naszym konfiguratorze REECO są dostępne tylko standardowe modyfikacje i elementy odzieży. Od wielu lat zapewniamy naszym klientom rozwiązania indywidualne - dopasowane do ich potrzeb i robione na specjalne zamówienie. Jeśli podczas tworzenia konfiguracji zabraknie jakiegoś elementu, zapraszamy do kontaktu - doradzimy i przygotujemy indywidualne rozwiązanie.

 • Kiedy mogę się spodziewać wyceny?

  Odpowiadamy zazwyczaj w ciągu godziny, maksymalny czas odpowiedzi to 24h.

 • Kiedy mogę się spodziewać zamówionej konfiguracji u siebie?

  Na termin dostawy wpływa wiele czynników, takich jak stopień zmodyfikowania odzieży oraz dostępność surowców. O ostatecznym terminie wysyłki informujemy razem z wyceną.

 • Czy mogę złożyć indywidualny projekt?

  Oczywiście! Polska marka oddzieży REECO słynie ze indywidaulnych rozwiązań. Jeśli w naszym konfiguratorze odzież REECO nie ma satysfakcjonującej konfiguracji, zapraszamy do kontaktu - przygotujemy rozwiązanie dopasowane idealnie!