Na damskich krojach odzieży REECO ESD umieszczono nowe oznaczenia w postaci dodatkowych ściegów w kolorze różowym. Zmianę wprowadzono w koszulkach typu polo i T-shirt i jest widoczna od wewnętrznej strony kołnierzyka.

Pozornie drobna zmiana ma wymiar czysto praktyczny – pozwoli na łatwą identyfikację krojów przez użytkowników odzieży i, co za tym idzie, skróci czas potrzebny na dystrybucję koszulek wśród pracowników. Ma to niebagatelne znaczenie w przypadku zamówień obejmujących zarówno odzież damską jak i męską.

„Wierzymy, że nawet drobne zmiany mogą przekładać się na realne korzyści dla odbiorców naszej odzieży. Cały czas doskonalimy nasze produkty, uważnie słuchając głosów naszych Klientów i Partnerów. Dzięki temu, że sami je opracowujemy i realizujemy produkcję w Polsce możemy szybko wprowadzać nawet wydawałoby się niewielkie modyfikacje, mające duże znaczenie w praktyce i późniejszym użytkowaniu odzieży REECO.” – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX – producenta odzieży REECO.

W skład oferty odzieży antystatycznej REECO wchodzi szeroka gama produktów – w tym T-shirtów, koszulek polo, fartuchów, kombinezonów i obuwia ochronnego wytworzonych z materiałów zapobiegających powstawaniu wyładowań elektrostatycznych. W ofercie znajduje się również specjalistyczna odzież przeznaczona do pracy w pomieszczeniach czystych typu Cleanroom wytworzona z materiałów niewytwarzających pyłków.

Produkty REECO dostarczane są zarówno do klientów końcowych – zakładów przemysłowych – jak i do dystrybutorów i serwisów wypożyczających odzież specjalistyczną.

Poza odzieżą Grupa RENEX opracowała i dostarcza pod marką REECO serię nowoczesnych robotów, urządzenia specjalistyczne oraz antystatyczne meble przemysłowe.

Polska linia produktów REECO rozwija się w ostatnich latach na rynki zagraniczne. W ubiegłym roku Grupa RENEX informowała o 50% wzroście eksportu grup produktów REECO i rozszerzeniu sprzedaży m.in. na Japonię, Holandię, Belgię, Irlandię, Szwajcarię, Stany Zjednoczone, Ekwador i Arabię Saudyjską.

Sprawdź naszą odzież